כתבה מהמהדורה הדיגיטלית של דה מרקר


עו"ד אייל אשכנזי
בעל משרד עו"ד המתמחה בליטיגציה אזרחית ומסחרית ובפשיטת רגל.
 
איך הכל התחיל?
בבית הוריי ובהמשך, בלימודיי כנער בכפר הנוער בן שמן, ספגתי ערכים של למידה ושאיפה למצוינות אשר השפיעו עליי ועל בחירותיי. לאחר שירות צבאי כלוחם חיפשתי מקצוע דינמי ומתחדש, שאינו קופא על שמריו, הכרוך בעבודה עם אנשים ושיציב בפני אתגרים, כך מצאתי את עצמי על ספסל הלימודים בפקולטה למשפטים, עם הזמן בחרתי את תחומי ההתמחות המועדפים עליי וכיום משרדי מתמחה בליטיגציה אזרחית ומסחרית, בייצוג חייבים וזוכים לרבות התמחות בהליכי פשיטת רגל, אשר בניגוד לדעה הרווחת, כיום נוגעים לאנשים שונים מכל שכבות האוכלוסייה. כמו כן, המשרד מתמחה בניהול תביעות כספיות חוזיות ומסחריות. כך למשל בפן המסחרי, משרדי מלווה יזמים המבקשים לשמור על זכויותיהם בחברה שתקום ולאחר מכן את העסק עצמו לאחר הקמתו. אחד הדברים המספקים בעבודתי הוא לראות את הרעיון הראשוני של היזמים קורם עור וגידים ומתפתח לעסק משגשג.מה הייחודיות של השירות שאתה מעניק?
בזמן לימודי המשפטים עבדתי במשרד רוה"מ וזאת במקביל ללימודי המשפטים. בתפקיד זה רכשתי כלים ייחודיים המשרתים אותי בתחום עיסוקי: לחקור, לשאול, לחשוב מחוץ לקופסה, להטיל ספק, לבדוק ולא לקבל דברים כמובן מאליו. כשאני ניגש לטיפול בתיק של לקוח, אני לא אוהב הפתעות, לכן אני צריך לדעת הכל ולהיות מעודכן, אני משקיע זמן לא מבוטל בעדכון והעשרת הידע המקצועי, בהתעדכנות בתחום ובהשתלמויות מקצועיות. הדבר בא לידי ביטוי כערך מוסף כמובן בניהול עניינם של לקוחות המשרד. משרדי מתמחה בין היתר בפשיטת רגל ומייצג לקוחות רבים אשר נקלעו לסחרחורת כלכלית. אנו דואגים למצוא לכל לקוח את הפתרון הטוב ביותר עבורו, תוך ליווי שלו בכל השלבים ובחינת האפשרויות העומדות בפניו, תוך הצגת תמונה מלאה המכילה את יתרונותיו וחסרונותיו של ההליך. יתרון נוסף של משרדי הוא שאנו מייצגים לקוחות משני צדי המתרס, כך שאני יודע לצפות את המהלכים והטענות של הצד שכנגד, מה שמשפר כמובן את איכות השירות והייצוג הניתן ללקוח ומוסיף פרספקטיבה נוספת ובעלת משקל לטענות המועלות בשמם ולטקטיקה הנתפרת עבורם בניהול ההליכים.

מה אתה אוהב לעשות בשעות הפנאי?
מלבד הקריאה המשפטית, אני אוהב לקרוא ספרי מתח ונהנה מספריו של ליעד שהם. בימים אלו אני קורא מותחן מרתק בשם "בית הספר לקסם אישי". אני צובר כוחות מחדש באמצעות אימונים וריצות וכמובן בילוי עם משפחתי ועם בתי בת השנתיים שהיא האושר האמיתי.

שאיפה מקצועית לעתיד
להמשיך לעסוק בעבודתי כיום, לצמוח, לגדול ולקלוט עובדים נוספים למשרד. חשוב לציין כי משרדי מייצג תיקים פרו בונו למי שידם אינה משגת וכולי תקווה שאצליח להגדיל את מספר התיקים וזאת כתרומה לחברה.

טיפ לקוראים:
להשקיע בלקוח וביחס אישי ומכבד כמו גם שמירה על סקרנות, חשיבה מחוץ לקופסא והקפדה על התעדכנות מקצועית.
 
 
נחלת יצחק 32 (קומה 4), תל אביב                                        
03-6058081 | 050-9786675
eyal@eyal-law.co.il
www.eyal-law.co.il

מקדם אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק