עורך דין גביית חובות


למה צריך עורך דין גביית חובות?

אנו עובדים קשה כדי לרצות את לקוחותינו והנה מגיעה שעת התשלום בעבור השירות והלקוחות פשוט אינם משלמים. אין ספק כי מדובר בחוויה לא נעימה בלשון המעטה ולמרבה הצער היא איננה נדירה כלל.

במקרים הפשוטים יותר ייתכן והלקוחות מאחרים בתשלום מתוך "ריחוף" או תעדוף נמוך. במקרים אלו נוכל להבליג או לקחת את התהליך אל עבר הליכים משפטיים (וזה כבר נתון לבחירתכם). במקרים המורכבים יותר, הלקוחות אינם משלמים וגם לא מראים כל נכונות עם סינונים חוזרים ונשנים, כרטיסי אשראי שאינם עוברים, שיקים שחוזרים או חוסר מענה לכל פניותינו. כאן מגיעה העת לבדוק מה ניתן לעשות באמצעות עורך דין גביית חובות.
 

מצו את זכויותיכם

בדיוק כפי שזו עוגמת נפש עבורכם, כך גם רשויות החוק רואות את אי התשלום בחומרה רבה ומקנות עבורנו מגוון רחב של אפשרויות פעולה תחת מגננות החוק. מטרתנו כמשרד עורכי דין לגביית חובות היא לאפשר לכם למצות את זכויותיכם ולחייב את גביית החובות יחד עם הפיצויים הנדרשים בעבור ההליכים המשפטיים.

בד בבד, לעתים מספיק שלקוח חייב שאיננו משלם, יקבל מכתב אזהרה שמנוסח היטב ומציג באופן ברור ונהיר את הפעולות שיינקטו כנגדו כדי שיחליט כי השעה לשלם את חובותיו (ולעתים גם לא לחזור על מעלליו). פעמים רבות שיטה זו תשיג את התוצאה ותמנע הליכים משפטיים ארוכים וממושכים.
 

בגלל הניסיון

גביית חובות איננה תהליך פשוט והיא עלולה להתפרש על פני טווח זמנים נרחב. מתוך ניסיוננו אנו מודעים לכך שרבים מלקוחותינו אינם רק מבקשים לממש את גביית כספם בעבור השירות, אלא גם זקוקים לו כיאה בעלי עסקים עצמאיים המבקשים להתפרנס בכבוד.

למשרדנו ניסיון רב בגביית חובות ואנו מתחייבים לתהליך יעיל וקצר ככל הניתן וזאת מתוך ההיכרות המעמיקה שלנו עם רשויות החוק ומערכת ההוצאה לפועל. עורך דין גביית חובות יכול לסייע לכם לקדם תהליכים ולקצר משמעותית את הזמן בו אתם ממתינים לכסף שלכם.
 

דברו איתנו

אם חיפשתם עורך דין גביית חובות בעל ניסיון ובקיאות בהליכים המשפטיים הנדרשים ובטקטיקות הגבייה שיוכלו למנוע הגעה לבית המשפט, נשמח לסייע ולספק ייעוץ וליווי משפטי מסור.

לייעוץ ראשוני התקשרו אלינו למספר הטלפון 03-6058081 או השאירו פניה באתר.

תוכן שעשוי לעניין אותך:
מקדם אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק